Как вырастить овощи на подоконнике: гид по домашнему огородничеству

Как вырастить овощи на подоконнике: гид по домашнему огородничеству

Выращивание овощей на подоконнике — это прекрасный способ создать свой маленький огород прямо у себя дома.

Дифенбахія - яка прикмета супроводжує цю квітку

Дифенбахія - яка прикмета супроводжує цю квітку

Величезну, розкішну дифенбахію мені подарували колеги на маленький, але ювілей - тридцятиріччя. Я дуже пишалася вазоном, що займає цілий кут у вітальні, поки одна родичка не приголомшила: «Це ж мужегон, з таким вазоном ти все життя в розведенках проходиш!» Начебто я і не забобонна, але тут задумалася - дійсно, останнім часом з чоловіками відверто не клеїться... Чи не через вазон? Не пошкодувала дня, записалася на консультацію до популярного в нашому місті езотерику. І ось що дізналася...

Кімнатний бамбук

Кімнатний бамбук

Кімнатний бамбук, або драцена Сандера (Dracaena brauniic) - невибаглива вічнозелена екзотична рослина, декоративні види якої чудово впишуться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. У кімнатних умовах рослина здатна рости тривалий час, головне - це правильний догляд, з дотриманням всіх рекомендацій і вимог. Декоративний бамбук відноситься до різновидів бійки. Його можна вирощувати не тільки в ґрунті, а й у воді. Зростає він і як одиночна рослина і в групових композиціях. Представники мистецтва фен-шуй вважають бамбук символом благополуччя, щастя і удачі.

Чому не можна тримати вдома дифенбахію

Чому не можна тримати вдома дифенбахію

Численні різновиди дифенбахії вже більше 150 років вирощуються в якості оранжерейних і домашніх культур, і тільки в останні роки все частіше говорять про отруйність рослини.

Способи розмноження дифенбахії

Способи розмноження дифенбахії

Батьківщина дифенбахії - тропіки. У дикій природі розмноження цієї рослини відпрацьовано століттями, але і в домашніх умовах отримати потомство зовсім нескладно. Молодий, великий і швидкозростаючий кущик можна вивести буквально за одне літо - для цього використовують вегетативне і насіннєве розмноження.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND