Скільки театрів в Астрахані

Астрахань дійсно дуже театральне місто іноді називають «театральною столицею Поволжя». Хоча за останні 100 років кількість театрів скоротилася але не їх якість зросла. Відповідь на питання «скільки театрів в Астрахані» - 5. А які варто відвідати - вирішіть самі ми розповімо пару слів про кожного.


1. Астраханський театр опери та балету - наймолодший з театрів. Остаточно він був сформований тільки в 2011 році а в 2015 році отримав власну будівлю в Театральному парку Астрахані. Першим концертом який прийняв театр був виступ Валерія Гергієва. Театр опери та балету славиться чудовою акустикою. Його трупа була кілька разів номінована на «Золоту маску» і має ряд міжнародних премій.


2. Драматичний театру Астрахані навпаки найстаріший у місті. Він був заснований в 1810 році і з тих пір жодного разу не переривав своєї роботи. Свою роботу він почав у сараї купця Токарєва, а зараз займає прекрасну будівлю в центрі міста. Славиться виставами за класичними російськими п'єсами.

3. Астраханський театр юного глядача - один з найстаріших в країні він був заснований в 1933 році. На його рахунку безліч нагород і гастролей країнами СНД і зарубіжжя.

4. Астраханський державний музичний театр був заснований ще в позаминулому столітті. На його сцені в різний час виступали Шаляпін Собінов Нежданова Савіна.

5. Астраханський театр ляльок дуже відомий у своєму регіоні. Він регулярно приймає на своїй сцені Міжнародний фестиваль театрів ляльок і влаштовує благодійні вистави.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND