Що привезти з Астрахані

Астрахань - місто-порт, що знаходиться в гирлі Волги в місці її впадіння в Каспійське море. Кавуни і риба мабуть найвідоміші сувеніри які туристи везуть з волзького міста. Однак це не все чим вас може здивувати Астрахань. Розповідаємо що ще привезти з Астрахані.


Вироби з рибної шкіри. Це унікальний матеріал довговічний і дуже міцний тому з нього роблять різні сувеніри: панно фоторамки чохли для мобільних телефонів. Технологія обробки риб'ячої шкіри відома в Астрахані ще з XIX століття це дійсно унікальний сувенір з волзького міста.


Вироби з чакана. Чаканоплетіння - ще один унікальний вид народної творчості який відомий в Астрахані з давніх пір. Чакан - це озерний очерет, що росте по болотистих берегах озер і річок. З чакана роблять кошики шкатулки плетені сумки і предмети кухонного начиння.

Сарматські прикраси - унікальний сувенір з Астрахані. Це ювелірні або порцелянові копії золотих прикрас стародавнього племені сарматів, які колись населяли астраханську землю.

Звичайно не можна повернутися з Астрахані без риби. Часто туристи привозять додому делікатесні види риб: белугу і стерлядь. Головне правило - не купуйте рибу «з рук» тому що несанкціонований вилов делікатесних видів риб заборонений законом.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND