Купальні Мішкольц-Тапольця

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Miskolctapolca - Cave Bath.


Унікальна у своєму роді система карстових печер у Європі, була добре відома навіть у шістнадцятому столітті, як улюблені термальні ванни ченців-бенедиктинців.


Завдяки особливому мікроклімату, що нагадує вологий тропічний клімат (температура тут тримається на рівні 30-35 градусів) і цілющому впливу карстових вод, багатих корисними для організму мінеральними речовинами, Мішкольц-топольцькі купальні є одним з найпопулярніших курортів Угорщини. А Печерна купальня головною, знаменитою на всю Європу туристичною пам'яткою регіону. Туристів цікавлять не стільки самі процедури, скільки вражаюча атмосфера - природний природний інтер'єр залів і басейнів.

Любителів оздоровчого відпочинку тут чекають сеанси релакс-терапії та масажу, а любителів активного відпочинку - аквафітнес і аквааеробіка. Найголовніше, що в Печерній купальні, на відміну від інших купалень з більш щільними лікувальними водами, можна купатися, не обмежуючи себе в часі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND