Чи можна купатися в Аланьї у квітні

Аланья вважається найбільш сонячним і теплим курортом Туреччини. З боку суші від холодних північних вітрів її захищають гори забезпечують мікроклімат підходящий для пляжного відпочинку. Чи можна купатися в морі в квітні?


Наплив відпочивальників, які відкривають пляжний сезон, очікується в Аланьї в травні. У квітні на курорті встановлюється тепла погода коли повітря вдень прогріє до 18-20 градусів а вода в Середземному морі - до 18. Вона все ще вважається прохолодною для купання але до кінця місяця в морі стає все більше сміливих плавців які за зиму скучили за лагідними хвилями.


У квітні в Аланьї малолюдно і спокійно. Ще немає галасливих дискотек не кричать торговці зазивають у свої магазини. Цей час цінують люди, які хочуть насолодитися південним сонцем без зайвої метушні. Присвятіть квітень в Аланьї екскурсійному відпочинку. Прогуляйтеся місцевою фортецею загляньте в печеру Дамлаташ яка розташована на узбережжі неподалік від Старого міста замовте морську прогулянку до трьох інших печер поблизу посидіть в кафе сходіть в музей Аланьї де представлені археологічні знахідки і цікава етнографічна колекція.

Прогноз погоди в Аланьї у квітні

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND