Асунсьйон

Асунсьйон - столиця Парагваю політичний економічний і культурний центр країни розташований в західній частині країни на рівнинному лівобережжі річки Парагвай в місці впадіння в неї річки Пількомай.


Асунсьйон був закладений іспанськими завойовниками в 1537 році як опорний пункт по дорозі в Перу. У XVI - XVIII ст. це місто зберігало статус адміністративного колоніального центру Іспанії і було одним з найбільших населених пунктів у регіоні Ла-Плати. Значний вплив на історичний розвиток Асунсьйона мав чернечий орден єзуїтів, який поширив своє панування на територію Парагваю. У 1811 році після проголошення незалежності Парагваю Асунсьйон був оголошений столицею держави.


Архітектурний вигляд історичного центру міста має яскраво виражені риси колоніального періоду. В Асунсьйоні та його південно-східних околицях розташовані величні будівлі церков і монастирів, зведені єзуїтами в XVI - XVIII ст.

Найбільші музеї столиці - Національний музей витончених мистецтв, Етнографічний музей, що містить твори культури гуарані, Музей кераміки і витончених мистецтв, в якому експонуються керамічні вироби, твори народних художників.

Асунсьон - місто любителів спорту в тому числі і пристрасних футбольних уболівальників. Тут часто проходять різні спортивні змагання автоперегони матчі з футболу волейболу та баскетболу.

Найбільш яскравий видовищний захід міста - Свято чудес Святої Діви яке жителі міста відзначають в середині грудня.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND