Астун

Астун - прекрасний лижний курорт розташований у західній частині Піренеїв в Арагонській долині біля містечка Канфранк. Це місце було побудовано зовсім недавно (проект був розпочатий в 1970 році) проте швидко отримало статус одного з кращих зимових курортів Іспанії і завоювало популярність серед любителів активного відпочинку.


Астун знаходиться біля гори Ла-Раса в оточенні густих лісів і може похвалитися прекрасними пейзажами і чистим повітрям.


Найкращий час для відвідування Астуна - період з листопада-грудня по кінець березня. В іншу пору року в цьому місті практично нічим зайнятися, оскільки ніяких особливих пам'яток, які могли б бути цікаві туристам, там немає.

Однак як тільки починається зимовий сезон, місто моментально оживає - його заповнюють відпочивальники з усієї Європи. Сюди приїжджають заради відмінних лижних трас з природним сніговим покривом (всього їх близько 50), які розділені на дві зони: Тручас і Ла-Раса-Сарріос. Кожна з трас має досить велику протяжність (від 800 м до 2 км), але при цьому всі спуски дуже пологі і не мають різких перепадів висот.

В Астуні є все для занять лижним спортом: там можна купити спортивне спорядження, відповідний одяг, взуття, найняти інструктора або відвідати лижну школу. Крім того, на території курорту обладнаний трамплін, стадіон, і навіть невеликий розважальний сноупарк для дітей. Крім лижного спорту, гості Астуна мають можливість пограти в теніс або сквош, поплавати у відкритих басейнах і навіть зайнятися верховою їздою.

В цілому Астун - сучасний гірськолижний курорт з відмінно розвиненою інфраструктурою барами ресторанами торговими центрами готелями і супермаркетами.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND