Аланья - коли їхати з дітьми

Аланья вважається найтеплішим курортом Туреччини. Напевно саме тому її часто рекомендують для відпочинку з маленькими дітьми. Коли конкретно їхати з малюком в Аланью щоб отримати максимум комфорту і задоволення?


Пляжний сезон на одному з найпривабливіших і мальовничих курортів Туреччини починається в травні і триває до жовтня. У цей час майже ніколи не буває дощів а сонце ласкаво зігріває і землю і море. Для маленьких дітей буде оптимальною погода яка встановлюється в Аланьї в червні і вересні. В решту місяців літа тут буде занадто спекотно в травні море може виявитися прохолодним а в жовтні - вже холодним. Дорослі туристи все ще зможуть купатися в жовтневому морі але малюкам зниження температури води явно не сподобається.


Якщо вашою метою не є купання в морі то можете приїхати з дітьми в Аланью в квітні травні або жовтні. Восени в Туреччині будуть продаватися смачні сезонні фрукти - інжир виноград.

Середина весни і середина осені чудово підійдуть для прогулянок узбережжям і поїздок околицями міста. У цей час працюватимуть парки розваг дельфінарій. У більшості готелів можна знайти басейни з підігріваною водою.

Детальніше про відпочинок з дитиною в Аланьї

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND