Аландські острови

Аландські острови - архіпелаг у Балтійському морі на вході в Ботнічну затоку. Є 60 населених островів і понад 6000 безлюдних островів. Це єдина фінська провінція де офіційною мовою визнана шведська. Столиця автономії - місто Марієхамн.


Туристів сюди приваблює незвичайна природа калейдоскоп ландшафтів - поля і луки змінюються густими лісами велика кількість водних шляхів і різноманітність фауни химерні форми рельєфу і характерні червоні гранітні скелі. Клімат тут дуже м'який.


Аландські острови чудово підходять для велосипедних турів, походів і відпочинку в хатинах у близькості до природи, занять вітрильним спортом, гольфом і, звичайно ж, риболовлі. Рибалити тут можна як у відкритому морі, так і в затоках архіпелагу. Рибу ловлять на мушку, спінінгом, а також доріжкою (тролінгом). Аландські острови надають різноманітні можливості для риболовлі в будь-яку пору року, і кожен сезон тут по-своєму привабливий. Вже протягом багатьох десятиліть рибалки-аматори з усього світу приїжджають сюди порибалити в рясних рибою водах архіпелагу.

Всього в трьохстах метрах від центру міста Марієнхамн знаходиться Лілла Хольмен - пляж для відпочинку всієї сім'ї і аквапарк Марієбад зі спа-центром.

Острови славляться святкуваннями в Іванов день (день літнього сонцестояння) які проводяться повсюдно. Тут можна познайомитися з характерною культурою остров'ян їх народними танцями і відчути всеосяжний провінційний шарм.

Основні пам'ятки островів - середньовічні парафіяльні церкви оригінальні рибальські села і чудовий замок Кастельхольм XIV століття.

Марієхамн пропонує туристам широкі можливості для міського відпочинку - безліч готелів ресторанів кафе магазинчиків і музеїв з радістю зустрінуть своїх відвідувачів. Як морське місто Марієхамн містить багато музеїв і пам'ятних місць присвячених його морській історії. Не пропустіть також візит до музею міста і художнього музею.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND