Алахуела

Алахуела - друге за величиною місто в Коста-Ріці столиця однойменної провінції. Це батьківщина Хуана Сантамарії національного героя країни чиїм ім'ям названий міжнародний аеропорт.


Алахуела розташована на 952 м вище рівня моря на 19 кілометрах від Сан-Хосе в сейсмічно нестабільній області. Клімат тропічний типовий для Центральної долини температури помірні в середньому 23-26 градусів за Цельсієм майже цілий рік.


У доколумбові часи ця земля була частиною Західного Уетарського королівства з населенням з корінних племен. Перші іспанські колоністи заснували свої поселення в регіоні близько 1650 року. Статус міста село Ла-Лахуела отримало 1813 року. Містечко де звели ратушу спочатку назвали «Вілла Гермоса» потім перейменували в «Сан-Хуан Непомучено-де-Алахуела» і 20 листопада 1824 року скоротили до Алахуела. Проте в юридичних документах від 1864 року населений пункт згадується під назвою «Ла Лахуела в Долині Барви поруч з Ріо-Каноас».

Прекрасний клімат сприяє вирощуванню кави кукурудзи цукрової тростини квасолі тютюну цитрусових різних ягід і сільгоспкультур розвитку молочної промисловості та розведення птахів і свиней. Продаж отриманої продукції приносить значний дохід до бюджету міста. Алахуела - важливий транспортний вузол для країни тут хороша мережа доріг і другий за значимістю в Центральній Америці аеропорт.

У центрі міста Алахуела в декількох хвилинах ходьби від центрального парку і культурно-історичного музею Хуана Сантамарії розташована величезна червона купольна церква яка є місцевою пам'яткою. На захід від парку розташований центральний ринок Алахуела який займає весь міський квартал. Неподалік від центру Алахуели є зоопарк і ферма метеликів а для активних туристів пропонуються одноденні поїздки до вулкану Поас.

Найкращий час для відвідування Алахуели квітень і липень в цей час тут проводяться фестиваль Сантамарії і фестиваль манго з концертами ярмарками продовольчими лавками і парадами. У місті маса пропозицій хорошого житла для туристів а спробувати автентичні страви Коста-Ріки можна в будь-якому з ресторанів.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND