Активні розваги в Алачаті

Алачаті колишнє рибальське село нині перетворилося на модний курорт ідеально підходить для активного відпочинку. Розваг тут трохи але всі вони пов'язані з водною стихією.


В Алачаті варто їхати якщо ви захоплюєтеся вінд- і кайтсерфінгом або мрієте навчитися міцно стояти на дошці і підкорювати хвилі. У цьому селищі працюють 5 віндсерфінгових клубів - великих солідних шанованих. Серед них можна назвати найстаріший в містечку і найбільший в країні клуб «ASPC». Тут можна не тільки взяти напрокат необхідне для катання обладнання але і замовити курс навчальних занять. Кажуть що вже через три дні учні впевнено ковзають по хвилях. Тиждень занять з досвідченим серфінгістом обійдеться в 250 доларів.


Віндсерфери катаються окремо від любителів кайтсерфінгу. Для останніх виділена ділянка моря поруч з диким пляжем за мисом. Туди з Алачаті курсують катери.

У Чешмі є можливість зайнятися дайвінгом. У місті працює кілька дайвінг-шкіл пропонують виїзди до найближчих цікавих місць для занурень з аквалангом.

Із сухопутних розваг в Алачаті можна назвати прогулянки на гірських велосипедах. Цей транспорт можна взяти напрокат у будь-якому віндсерфінговому клубі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND