Як балують онуків бабусі-зірки?

Ласкаве слово «бабуся» - не для цих жінок, внучата звуть їх за іменами. Вони не змінюють підгузків, не варять кашу, і найчастіше онуки бачать їх на телеекрані або чують по радіо. Але в головному вони схожі на всіх бабусь світу - зірки обожнюють, балують і переживають за своїх онуків набагато сильніше, ніж за дітей.

Алла Пугачова

Покінчивши з концертами і гастролями, Примадонна повністю віддала себе родині. І хоча недавно народжені у Алли Борисівни і Максима Галкіна двійнята молодші їх онуків, ніякої ревнощі у великій родині не виникає. У мами і бабусі любові і турботи вистачає на всіх.


Микита, Дені і навіть маленька Клавдія, яку бабуся везла з пологового будинку на руках, боячись поворухнутися, знають: Алла в них душі не чає. Вона завжди вислухає, правильно зрозуміє, дасть мудру пораду. І, звичайно ж, смачно нагодує! ", - зізнається старший онук Примадонни Микита Пресняков.

Едіта П'єха

Найбільш елегантна зірка радянської епохи вперше повідомила про онука мільйонам шанувальників, коли Стасу було років сім, не більше. Зірка тоді заявила на всю країну, що це - її «улюблений чоловік, якому вона може пробачити все». Стас часто їздив з Дітою (так він називає бабусю) на гастролі, і багато в чому саме вона вплинула на його професійний вибір. А ще він вдячний бабусі і мамі (Ілоні Броневицькій) за те, що вони ніколи не тиснули на нього і не нав'язували своєї думки. Співак згадує, що заперечень від них не чув навіть тоді, коли вирішив стати перукарем. Сьогодні дорослий чоловік і популярний співак Стас П'єха дуже трепетно ставиться до бабусі, піклується про неї і присвячує Діті свої пісні.

Софія Ротару

Ще одна зіркова бабуся, яка категорично не бажає, щоб онуки наступали на горло власній пісні. Хоча така лояльність дорогого коштує. Адже знаменита співачка мріяла, що онуки підуть по її стопах. Але старший онук Анатолій закінчив тільки 9 класів і вибрав кар'єру діджея, а молодша - Соня вирішила стати моделлю. І бабуся підтримує всі їхні починання - нещодавно подарувала онуку найдорожчий діджейський пульт (між іншим, за 50 тисяч доларів), а 10-річну онуку вона буквально задаровує коштовностями.. І в нагороду за успіхи на обраному шляху дарує Соні та Анатолію закордонні тури. Кажуть, що найбільше онуки зіркової бабусі люблять бувати в паризькому Діснейленді.

Тетяна Васильєва

Фатальна жінка, геніальна характерна актриса і «залізна леді» душі не чає у своїх трьох онуках. Іван, Григорій і Адам народилися один за одним, з різницею в рік., - зізнається актриса. І найбільше їй не подобається, коли діти лають і карають внучать.. Тетяна сподівається, що трьома хлопчаками її «бабусине багатство» не закінчиться і у неї обов'язково народиться онука. Можливо, навіть не одна.

Віра Алентова

Сила волі, темперамент і неймовірна затребуваність цієї актриси, здається, практично не залишає їй часу на метушню з онуками. Але в рідкісний годинник, який знаменита бабуся може їм приділити, вона обдаровує їх любов'ю і обожнюванням за повною програмою.

, - впевнена актриса. Вона зізнається, що не може приділяти онукам стільки часу, скільки б їй хотілося.


, - каже Алентова.

Ірина Аллегрова

Розкішна «імператриця» впевнена: заборонених для обговорення тем у бабусі з онуком бути не може. Адже підростаючий чоловічок потребує людей, яким він міг би повністю довіритися. І ніхто не впорається з цією роллю краще, ніж найближчі: мама і бабуся. Онук Олександр цінує довірчі стосунки зі знаменитою бабусею, яку з дитинства називає просто Іриною. А головний аргумент «за» або «проти» в тому чи іншому вчинку - це ключова фраза: «Іра буде незадоволена». Олександр не продовжив музичну династію, але вже домігся успіхів на іншому терені. Молодий чоловік навчається в університеті і блискуче складає іспити. Знаменита бабуся пишається його досягненнями найбільше.

Надія Бабкіна

Бабуся двох чарівних онуків Георгія і Верочки. Співачка зізнається, що відчуває до онуків особливі почуття, - каже Бабкіна.

, -відкровінничає зірка, згадуючи, що з сином не могла собі цього дозволити і вимагала від нього дисципліни. Тепер же вічно зайнята і дуже затребувана артистка може навіть ненадовго відкласти справи, якщо онуки хочуть пограти з нею довше.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND