Тренди зими: в'язані рукавички

Якщо до цієї зими ви вирішили купити собі в'язані рукавиці, то вибирайте яскраву трендову модель.


Дивно, але в'язані рукавиці не раз заволодівали умами іменитих дизайнерів. Вони свого часу фігурували в колекціях. Сьогодні їх можна купити практично в будь-якому магазині, починаючи від дуже дорогих, таких як, і закінчуючи демократичними марками, наприклад,.


У цьому сезоні актуальні принти на рукавицях. Найпоширеніші: горох, шотландська клітина і гусяча лапка. Принт на рукавицях можна підтримати ще якимось аксесуаром в образі з таким же малюнком. Наприклад, це може бути шарф. Однак буде помилкою вибирати шарф, шапку, рукавички, та ще й на додачу сумку одного забарвлення. Не бійтеся змішувати кольори та експериментувати.

В'язані рукавички цілком можуть бути і однотонними. Намагайтеся вибирати ефектні глибокі кольори. Актуальними будуть чорні, смарагдові та фіолетові... Ще одна модна тенденція - використання в образі ефектних фактур. Саме в'язка допомагає створити різні неповторні образи. Якщо варежки пов'язані з довговорсних ниток, то вони вийдуть пухнастими і об'ємними. Сучасні тренди таку «пухнастість» вкрай схвалюють. Також цікаву фактуру створюють рукавички, пов'язані косичкою.

Найчастіше жінки, які обирають в'язані рукавиці, веселі та товариські, вони легкі на підйом. Якщо і ви ставитеся до їх числа, зверніть увагу на яскраві рукавички. Трохи самоіронії в холодну промозглу погоду буде тільки до речі. Модний ринок пропонує рукавички з сердечками і різнокольоровими бубенчиками, із зображеннями кішок і овець. Такі аксесуари розбавлять сумний зимовий образ. Однак якщо ви хочете справити серйозне враження, то про милих кумедних рукавичок доведеться забути.

В'язані рукавички набагато тепліші і зручніші за шкіряних. Звичайно, на світський раут їх не надіти, а ось для прогулянки з дитиною - саме оно.Крім того, в таких рукавицях не мерзнуть руки і не псується шкіра. Вибирайте нитки з додаванням вовни, і ви точно не прогадаєте.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND