Стиль дербі від Ганни Чигиринських

Героїня прем'єрного випуску програми «Гардероб навиліт» Олена захоплена стрибками, а тому для своїх суперниць вибрала суперскладне завдання: підібрати їй комплект наїзниці. Імідж-експерт Анна Чигиринських знайомить нас зі стилем дербі. Дивіться усі випуски програми «Гардероб навиліт» на порталі «Домашній»! Купуйте одяг з програми на www.sweetme.ru


Професійні наїзники - втілення елегантності. Не дивно, що цей аристократичний і водночас спортивний образ увійшов у моду. Тепер деталі екіпірування наїзників на світових подіумах і в наших гардеробах - звичайна справа. Стиль дербі прийшов до нас з кінного спорту і своєю назвою зобов'язаний стрибкам Дербі, які придумав один ексцентричний англійський джентльмен - граф Едвард Сміт Стенлі, 12-й граф Дербі.


Якщо вам сподобався образ, який запропонувала імідж-екперт Анна Чигиринських, ви можете замовити такий одяг у магазині www.sweetme.ru

Передісторія така: граф був людиною пристрасною, обожнював коней і володів кінним заводом. Навіть, готуючись до власного весілля, вніс у програму урочистих заходів кінські перегони для трирічних кобил. Стрибки мали такий успіх, що гості забули, з якого, власне, приводу зібралися. Наречена, кажуть, була цим фактом дуже засмучена, зате у присутніх народилася ідея організувати на епсомському іподромі стрибки для трирічних жеребців, які назвали на честь їхнього автора - графа Дербі. З тих самих пір з 1780-го стрибки Дербі для трирічних жеребців і кобил на дистанції 2400 метрів, проходять на іподромі в Епсомі щорічно в першу неділю червня.

Стиль дербі нагадує про «робочий» одяг професійних наїзників, а це шолом із застібкою під підборіддям, високі шкіряні чоботи для верхової їзди з гладкою підошвою і каблуком; бриджі або галіфе, що не соромить рухів куртка або жакет з широкими лацканами, глухим ворітом-стійкою і випуклими контрастними ґудзиками і рукавички.

Вбрання елегантне, практичне і дуже зручне. Не дивно, що він був узятий на озброєння дизайнерами. До речі, таке вбрання можна купити в інтернет-магазині модного одягу www.sweetme  І деталі уніформи жокеїв, придуманої для того, щоб наїзникам було комфортно в сідлі, з'явилися в модних колекціях. Сьогодні основні елементи стилю - це лосини або галіфе, куртка, невелика шапочка-шолом, англійська жилетка. Крім того, сміливі особи можуть доповнити образ екстравагантними аксесуарами, такими як шпори або хлистик.

Тим, кому стиль дербі здається занадто епатажним, не обов'язково складати тотал дербі цибулю, можна запозичувати з нього деталі. Найбільш консервативні, наприклад, двобортні жакети і піджаки. І взуття - шкіряні чоботи темного кольору на невеликому стійкому підборі з широким гомілкою, в яке можна заправляти штани галіфе, або менш радикально - джинси.

{{WIDGET-6792}}


Що стосується чоловічого взуття, дербі називаються туфлі з грубої шкіри з відкритою шнурівкою, в яких бічні сторони нашиті поверх передньої частини. Тому, коли шнурки розв'язані, боковини вільно розходяться. Правда, така модель мало має відношення до кінного спорту.

Горде ім'я дербі носить і капелюх, улюблениця дизайнерів: жорсткої форми, без полів і з козирком - граф носив саме таку.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND