Головні аксесуари осені - ланцюги

Цієї осені дизайнери і ювеліри пропонують величезну кількість усіляких прикрас і біжутерії з ланцюгів. Розмір, кількість і матеріал настільки різноманітні, що кожна дівчина зможе підібрати найбільш відповідний варіант.


Мода на ланцюгу бере свій початок в епоху середньовіччя, коли одяг був досить закритим і основною окрасою, крім кілець, були великі і дрібні ланцюги, що часто кріпилися на корсет.


Наймоднішою окрасою з ланцюгів безумовно стали намиста! Багатошарові, що нагадують єгипетське «опліччя» і складаються з декількох, скріплених між собою різнорозмірних ланцюгів, або ниспадають каскадом, що доходить до лінії талії. Є більш скромні варіанти, що складаються з одного ланцюга, але масивного з великими ланками. Часто такого роду прикраси декоровані модними в цьому сезоні геометричними мотивами, а так само кольорами або комахами. Але такі прикраси не можна назвати універсальними, вони навряд чи підійдуть для офісу. А ось в театрі, на вечірці або вернісажі вони будуть вельми до речі.

Ланцюги можуть бути як металевими або пластиковими, так і з «екологічних» матеріалів, таких як дерево, кістка або ріг. Вони можуть поєднуватися зі стрічками, сплітатися в коси, комбінуватися з нитками перлів або інших бус.

Основний принцип - чим більше, тим краще!

 

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND