Голлівудський тренд: яскравий хутро

Найлегший спосіб опинитися на піку моди в цьому сезоні - придбати шубу або накидку з кольорового хутра.


З'явився кольоровий хутро наприкінці XIX століття. Зразки були привезені з Америки французом Емілем Шапалом. В якості барвистої речовини тоді використовувався анилін. Згодом майстри хутряних справ блискуче освоїли цю техніку і поставили на потік виробництво виробів з кольорового хутра. У 60-ті роки двадцятого століття кольоровий хутро знову став на піку популярності. Він з'явився саме в той час, коли і дизайнери, і споживачі хотіли чогось яскравого і феєричного від одягу. Кольоровий хутро на той момент з'являвся в колекціях Пако Рабанна та Іва Сен- Лорана.


Сьогодні до ідеї кольорового хутра звертаються багато дизайнерів. Заглянувши в салон хутряних виробів, ви виявите яскраві кольорові зразки. Актуальні моделі в синіх, смарагдових, фіолетових відтінках. Ще одне ультрамодне колірне поєднання цієї зими - чорний з білим. Наприклад, це може бути чорна шуба, кінчики ворсинок якої пофарбовані в білий колір. Такий перехід буде виглядати дорого і цікаво. Найкраще в кольорі виглядають довговорсні шуби, наприклад, з соболя або лисиці. Якщо ж ви виберете короткострижену кольорову норку, то з боку вона може бути схожа на штучну шубу, а такий ефект нам ні до чого. На норкових шубах найвдаліше виглядають строкаті забарвлення, а також леопардовий принт.

Шуба з кольорового хутра - задоволення дороге. До того ж на відміну від шуб натуральних забарвлень, вона непрактична. Червона шуба не буде підходити під весь ваш гардероб, до того ж на третій рік шкарпетки яскравий колір порядком вам набридне. Тому купуйте яскраву шубу тільки в тому випадку, якщо у вас вже є шуба природного відтінку. У такому випадку кольорова шуба зможе відмінно урізноманітнити ваш зимовий гардероб і надати образу яскравості.

Ви можете поєднувати кольорову шубу з хусткою в стилі a la russe і з яскраво-вишневою губною помадою. Тоді ваш образ обов'язково запам'ятається і справить незгладиме враження на оточуючих. Ну а якщо така шубка вам не по кишені, - не засмучуйтеся. Ви можете придбати аксесуар з кольорового хутра - шапку або сумку. Він послужить відмінним яскравим акцентом в образі. Готуйтеся зустріти цю зиму у всеозброєнні, і нехай кольоровий хутро буде вам на допомогу!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND