7 мудрих порад від принцеси Діани

31 серпня 1997 року весь світ вразила новина про жахливу автокатастрофу... Принцеса Діана була не тільки красивою жінкою з особливим шармом і стилем. Вона показала, що таке справжня жіноча мудрість, і стала легендою в серцях багатьох людей. Сьогодні ми згадуємо її найзнаменитіші, розумні і яскраві висловлювання.


1.. Жінкам не варто забувати про те, що життя має бути гармонійним. Не варто зводити весь свій світ до ніг чоловіка. Пам'ятайте, що є ще й ваші особистісні амбіції, ваша робота, ваша творчість. Залишайтеся завжди цікавою особистістю, розвивайтеся, тоді і для чоловіка ви станете подвійно цікаві. Принцеса Діана постійно працювала над собою. І вона прославилася не тільки як ікона стилю, але і як дуже розумна жінка.


2. Принцеса Діана неймовірно самоіронічна! І це відмінна якість. Пам'ятайте про те, що саме вміння сміятися над собою рятує нас від життєвих негараздів і негараздів. Людину з самоіронією дуже складно зачепити, і принцеса Діана відмінно знала про це. Не бійтеся і ви зайвий раз посміятися над собою.

3. . І тут принцеса Діана знову ж таки з гумором міркує про чоловіків. Вона натякає, що жінки набагато сильніші і витриваліші. Не забувайте про свою силу. Жінка повинна дозволяти собі бути слабкою зовні, проте всередині кожної з нас криється величезний потенціал.

4. . Принцеса Діана попереджає, що не завжди потрібно вірити чоловікам в їхні чуттєві пояснення. Довіряйте, але перевіряйте, і завжди будьте напоготові.

5. І знову Діана показує свою мудрість і великодушність. Не таїте образи і вчіться прощати, і жити, перш за все, вам самим стане легше.

6. - і це говорить справжня жінка! Якщо ви звикли жити раціонально, подумайте, чи не упускаєте ви щось у цьому житті? Іноді так приємно піти на поводу у власного серця. Пам'ятайте про те, що краще спробувати і зробити, ніж не зробити і шкодувати.

7. . Не забувайте про силу обіймів. Це найкращий спосіб показати свою любов тактильно. Прислухаємося ж до мудрих порад принцеси Діани!


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND