10 прикрас Анджеліни Джолі: ювелірна розкіш

Анджеліна Джолі, як і належить першій красуні, з'являється на публіці в розкішних ювелірних прикрасах. Не тільки її туалети, а й діаманти стають приводом для обговорення. Які прикраси віддає перевагу зірці?


Анджеліна не носить надто вичурних і хитромудрих виробів. Мабуть, найбільш запам'ятаною окрасою можна вважати сережки з великими смарагдами, які Анджеліна наділа на червону килимову доріжку церемонії «Оскар» у 2009 році. Смарагди у вигляді крапель і велике кільце виглядали шикарно, і дуже вдало доповнювали простий вишуканий образ актриси. Вирішивши зробити акцент на прикраси, зірка одягнула просту чорну сукню в підлогу, і ефект вийшов незабутній.


Пізніше актриса експериментувала з рубінами, які також чудово підійшли їй. Анджеліна досить точно відгадала свою ювелірну нішу: великі чисті камені, без зайвого декору відмінно доповнюють природну красу зірки.

Останнім часом Анджеліну рідко можна зустріти в кричущих аксесуарах. Вона все частіше віддає перевагу сережкам з невеликими діамантами. Актриса володіє відмінним смаком, а тому розуміє, що краще надіти менше прикрас, ніж перестаратися.

Анджеліну Джолі можна зустріти і в золотих прикрасах без каменів, однак, не можна не погодитися, що смарагдовим побратимам вони явно програють. Втім, актриса виглядає досить жіночно в золотих сережках у формі ліжок. Вона поєднує їх, знову ж таки, з чорною сукнею.

Однією з найважливіших прикрас у житті Анджеліни Джолі можна сміливо назвати обручку, подаровану їй Бредом Піттом. Перстень з величезним діамантом в центрі і невеликими по периметру зробив відомий ювелір - по дизайну Бреда Пітта. Для нареченого було вкрай важливо, щоб перстень вийшов таким же ідеальним, як і його дружина. Перстень це створювалося рік, і для нього були відібрані найкращі діаманти. Однак пізніше, відвідуючи неблагополучні райони Конго, Анджеліна була помічена в звичайному золотому кільці. Зірка вважала неправильним виставляти напоказ розкішне кільце в бідних районах, де жінки можуть тільки мріяти про ювелірні прикраси. Бред Пітт поставився з розумінням.

Знаменно, що Анджеліна не тільки носить ювелірні вишукування, але й сама їх створює. Перша колекція була випущена спільно з Бредом Пітом і називалася. Символом колекції стала змія, і всі прикраси, так чи інакше, уособлювали цей символ. Пізніше в колаборації з її улюбленим ювеліром, вже названим вище, Робертом Прокопом, Анджеліна створила ще одну колекцію ювелірних прикрас, яка називається. Збірку виконано у властивому зірці стилі: просто, лаконічно і без надмірностей. Акцент в колекції зроблений на великі камені, в досить мінімалістичній оправі. Частину доходів від продажів ювелірних прикрас з колекції Анджеліна Джолі збирається передати в благодійні організації.

Актриса завжди виглядає витончено і одягається з тонким смаком. Анджеліна Джолі зуміла знайти свій особливий стиль, який так вдало підкреслюють її лаконічні ювелірні прикраси.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND