Дівчина виходить заміж за іншого

Коли ви розлучаєтеся зі своїм коханим незалежно від того, скільки часу тривали ваші стосунки, ви відчуваєте біль і розчарування. Здається, що світ впав, а попереду ваш чекають одні невдачі і промахи. Подвійно болючіше стає, коли ваша колишня половинка через якийсь проміжок часу знаходить вам заміну і виглядає щасливою. Закрадаються сумніви: а чи любила вона вас взагалі коли-небудь або все це було удаванням і хорошою грою? Пережити все це можна, і, швидше за все, ви навіть почнете забувати свою колишню кохану, але тут знову новий удар: від третіх осіб ви дізнаєтеся, що вона збирається заміж. І все це притому, що коли ви їй пропонували заміжжя, вона вам постійно відмовляла, посилаючись на якісь зовнішні причини.

Сказати, що ви будете засмучені в такому випадку - нічого не сказати. Але все ж постарайтеся взяти себе в руки і заспокоїтися. Хоча спочатку це зробити буде зовсім непросто, вас будуть долати злість і лють, в запалі ви почнете ображати її, згадувати все найбільш негативне з вашого спілкування. Можливо, наодинці з собою, а може бути, висловлюючись одному або знайомому в бесіді тет-а-тет. Після того як ви трохи осбоводитесь від негативних емоцій, у вас різко виникне дике бажання помститися своїй колишній. І одним з найкращих способів для цього стане її майбутнє весілля. Безумовно, це непоганий спосіб зіпсувати настрій, а можливо навіть життя вашій колись коханій людині, але гра не варта звичок. Подумайте, що особисто ви отримаєте хорошого після цієї інциденту? Рівним рахунком нічого. Будьте трохи егоїстом, не намагайтеся для інших, адже ситуація може обернутися зовсім інших боком, не так, як ви її уявляли. Наприклад:


- Гості можуть навпаки розвеселитися тому, що ви витворяєте, прийнявши це за заздалегідь відрепетировану постановку, адже не всі присутні будуть знати вас в обличчя і розуміти, для чого вам все це знадобилося. Природно, в більшій мірі все залежить від того, що саме ви збираєтеся робити і яким чином плануєте засмутити весілля. Але, тим не менш, у будь-якому вашому вчинку гості можуть знайти щось кумедне, звичайно, якщо тільки це не буде пов'язано з якимось криміналом. Якщо ж буде, то звідси слідує інший пункт.

- Вас можуть забрати в поліцейську дільницю. Все навіть дуже справедливо: адже ви порушуєте громадський порядок, представляючи загрозу суспільству на торжестве. Ганебне відведення вас в наручниках з весілля надовго запам'ятатися гостям, та й вам теж. Але навряд чи потім ви будете з гордістю за себе згадувати цей день.

- Якщо ви наважуєтеся все-таки прийти на це весілля без запрошення, це в першу чергу, видасть ваші незгаслі почуття. Всі будуть розуміти, що ви досі любите свою колишню дівчину і саме тому сьогодні вторглися на це свято і намагаєтеся перешкодити їй побудувати нові відносини. А що може бути принизливішою, ніж безвідповідальна любов? Вас просто приймуть за слабака, який не зміг пережити цей біль і поводиться як істинний дурень, намагаючись повернути колишню любов, яка вже давним-давно його забула і щаслива з іншою молодою людиною. Майте почуття власної гідності - не принижуйте себе так перед дівчиною та іншими людьми.

Постарайтеся знайти плюси у всьому, що відбувається, а вони тут без сумніву є.

- Згадайте всі негативні якості своїй колишній дівчині. Вона не вміє готувати? Чудово! Поспівчувайте її чоловікові, який ввечері, прийшовши з роботи, буде змушений сам готувати собі вечерю. Вона неохайна, недбала? Її майбутній чоловік, можливо, і не в курсі, під чим він розписався. Але що ж, це його вибір.

- Згадайте всі ваші сварки, в них знайдете чимало негативу, який допоможе вам оселитися на неї до такої міри, що захочеться плюнути на ці відносини з високою дзвіниці, і подякувати життю за те, що вона відвела вас від цієї людини.


- Навряд чи ваша дівчина була найбільш ідеальною з тих, хто взагалі потенційно може зустрітися вам на шляху. Всі її вилучені в зовнішності, які вас не влаштовували, повинні дати вам поштовх до того, щоб зайнятися детальним пошуком більш досконалої другої половинки. Якщо все ж це була дівчина вашої мрії, не засмучуйтеся, в світі напевно знайдеться ще хоча б парочку таких, до того ж, смаки з часом змінюються, і не факт, що через рік ви як і раніше будете вважати її своїм ідеалом.

- Рекомендуємо відвідати наш розділ з цікавими матеріалами на аналогічні тематики «Психологія відносин»

Я зустрічався з дівчиною півроку-закоханий, все підходило. Ми бачилися два рази на тиждень, тому що в обох робота і далеко живемо. Відмінний секс і проведення часу. Мене в ній все влаштовувало-зовнішність, характер.Я не збирався переривати відносини. Ну звичайно і склалася така ситуація, їй почав дзвонити колишній і говорити як він її любить і не може забути. Я вирішив зробити так, щоб вона приревнувала-почав говорити про те що придивляюся до інших і знайшов дівчину краще ніж вона. Сказав, що не бачу майбутнього з нею. Ми посварилися. І за два дні що ми були в сварці вона помирилася з колишнім аргументуючи це тим, що з ним є майбутнє. Він зробив їй пропозицію. Вона погодилася. Я в шоці-як за два дні вона на таке зважилася. не слухає мої пояснення, що я не зі зла говорив про те що вона мені не потрібна і нікого я не знайшов. Люблю її. На що вона мені відповіла, а ти одружуся. Ось він любить і одружується готовий, а ти ні. Що мені робити?

Експерти Woman.ru

Дізнайся думку експерта з твоєї теми

Світлана Казакова

Психолог. Фахівець з сайту b17.ru

Кузьмін Іван Іванович

Лікар-психотерапевт, Супервізор. Фахівець з сайту b17.ru

Антакова Любов Миколаївна

Психолог, Консультант. Фахівець з сайту b17.ru


Ольга Матвієнко

Психолог, Арт-терапевт. Фахівець з сайту b17.ru

Баранова Юлія Германівна

Психолог, Консультант. Фахівець з сайту b17.ru

Тропіна Наталія Володимирівна

Лікар-психотерапевт. Фахівець з сайту b17.ru

Вікторія Кисельова

Психолог, Гештальт-терапевт. Фахівець з сайту b17.ru

Сокуренко Ганна

Психолог, Консультант. Фахівець з сайту b17.ru


Спиридонова Надія Вікторівна

Психолог. Фахівець з сайту b17.ru

Зубкова Ганна Андріївна

Психолог, Гештальт-терапевт. Фахівець з сайту b17.ru

Коротше план такий! Чекаєш поки почнеться церемонія одруження, вриваєшся до церкви. Дівчина кричить: «Сашко, що ти тут робиш!?». Ти кричиш: «Дуня, люблю тебе!». Підбігаєш і цілуєш її. Всі аплодують - завіса.
Хоча ні. Просто забий на неї =)

ну че, залишається тепер чекати, коли вона посвариться з колишнім (вірніше, вже справжнім, колишній, це ти тепер) з якогось приводу, і вчасно підсуєтися, втішити її. Ну, ти розумієш, про що я. Сваряться всі рано чи пізно, твоє завдання - вчасно з'явитися. Якщо все так, як ти написав у своїй слізній історії, то це верняк.

Ну так одружись! в чому проблема дійсно? любишь - женись. Або ти вважаєш (і закономірно), що їй просто заміж треба, і все одно за кого?


Я зустрічався з дівчиною півроку///почав говорити про те що придивляюся до інших і знайшов дівчину краще ніж вона. Сказав, що не бачу майбутнього з нею.

Я вирішив зробити так, щоб вона приревнувала-почав говорити про те що придивляюся до інших і знайшов дівчину краще ніж вона. Сказав, що не бачу майбутнього з нею. Ми посварилися.
Автор, ну вы натворили.
если бы мне мой мч такое сказал, у меня бы все внутри упало.
Якщо мені пора думати про майбутнє (це нормально) а мій хлопець зі мною долю пов'язувати не збирається (не обов'язково прямо зараз, але в майбутньому). то я роблю висновок, що він зі мною просто розважається (як думаєте, добре дівчині?) А якщо у вас до неї несерйозно, та ще й до якоїсь іншої справа дійшла. чого ви дивуєтеся.
Обіцянки порожні, вчинки - ось що чекає жінка від чоловіка.

Мабуть вона зробила свій вибір. Якби вона дорожила вашими стосунками, то не відмовилася б від Вас так швидко, не дивлячись ні на що. Тому заспокойтеся і вважайте, що все для вас склалося найкращим чином.

Подібні теми

а одружитися не одружуватися ти сам вирішуй. а не любиш так і втрачати не страшно.

та не факт що відмовилася і у відповідь на його витівку так само йому відповіла зопалу. может ждет от него что он помешает.


Автор: "І за два дні що ми були в сварці вона помирилася з колишнім аргументуючи це тим, що з ним є майбутнє. Він зробив їй пропозицію. Вона погодилася ". Якщо це все правда, то вибір зроблено.

та не факт що відмовилася і у відповідь на його витівку так само йому відповіла зопалу. может ждет от него что он помешает.

Юлія, може звичайно і дівчина погана вирішила вискочити скоріше заміж неважливо за кого.але
що він такий зробив жест це звичайно занадто. від таких слів можна розлучитися з хлопцем назавжди.

Юлія, може звичайно і дівчина погана вирішила вискочити скоріше заміж неважливо за кого.але
що він такий зробив жест це звичайно занадто. від таких слів можна розлучитися з хлопцем назавжди.

Автор, вона вас дурнем вважає, як і колишнього і це не жарт. Такий серйозний крок прийняла, так ви її «люблячу» своїми словами образили, що тепер легко торгується і шантажує, каже вам, що робити. Тобто ви доросла людина самі не в змозі приймати рішення? Тому і погодилася швидко, що ви їй байдужі. Майбутнього чоловіка вже шкода, хто б він не був.

але що він такий зробив жест це звичайно занадто. від таких слів можна розлучитися з хлопцем назавжди.

У житті всьому приділяється місце,
Поруч з добром уживається зло.
Якщо до іншого йде наречена,
то невідомо, кому пощастило.

Можливо вона від образи набрехала про заміжжя

Помоему, вы стоите друг друга. Любов'ю тут і не пахне. Два дешевих мнипулятора. Навіть радити стрьомно.

Саша, радійте, що в цю кабалу не вліз. Схоже, з жінкою постійно як мінімум рік ти не жив, тому і так переживаєш. Ти зараз ще не до кінця розумієш, який дівчина тобі подарунок зробила, пішовши від тебе. Помолися всім богам, щоб вона до тебе не повернулася, це моя тобі порада.

Я зустрічався з дівчиною півроку-закоханий, все підходило. Ми бачилися два рази на тиждень, тому що в обох робота і далеко живемо. Відмінний секс і проведення часу. Мене в ній все влаштовувало-зовнішність, характер.Я не збирався переривати відносини. Ну звичайно і склалася така ситуація, їй почав дзвонити колишній і говорити як він її любить і не може забути. Я вирішив зробити так, щоб вона приревнувала-почав говорити про те що придивляюся до інших і знайшов дівчину краще ніж вона. Сказав, що не бачу майбутнього з нею. Ми посварилися. І за два дні що ми були в сварці вона помирилася з колишнім аргументуючи це тим, що з ним є майбутнє. Він зробив їй пропозицію. Вона погодилася. Я в шоці-як за два дні вона на таке зважилася. не слухає мої пояснення, що я не зі зла говорив про те що вона мені не потрібна і нікого я не знайшов. Люблю її. На що вона мені відповіла, а ти одружуся. Ось він любить і одружується готовий, а ти ні. Що мені робити?

дівчина хоче заміж хоч за когось вийти, їй мабуть без різниці за кого.

дівчина хоче заміж хоч за когось вийти, їй мабуть без різниці за кого.

Mugik lyubit i sovershil nastoyashi mugskoi postupok i esli on ei simpatichen i on ee lyubit i dobivaetsya, to ona prava. A vi, avtor, tryapka.


Напевно вона це йому сказала, щоб він більше не ліз до неї.
Вона впевнена, що в Автора серйозних почуттів і намірів щодо неї немає.
Він готовий одружитися? Ні. На якій тоді це весілля руйнувати? Адже вона наречена ВЖЕ!

Рідкісний випадок., коли ідіотський вчинок (з боку автора) допоможе йому не зробити помилку - пов'язати життя з якоюсь пустушкою, якою все одно за кого виходити заміж.

автор як собака на сіні - сам не ам та інших не дам

Рідкісний випадок., коли ідіотський вчинок (з боку автора) допоможе йому не зробити помилку - пов'язати життя з якоюсь пустушкою, якою все одно за кого виходити заміж.

треба щоб всі дівчата так чинили Не потрібна - в сад, придивляється до інших - в сад, понти почав кидати - в сад, одружується не хоче - в сад

мова мій-ворог мій. ви поставилися до неї, як до собаченки: пішла звідси! до мене! у наступних стосунках вже будете мовчазнішими.

Вона зрадила вас ще раніше. Потай спала з колишнім - за 2 дні таке не буває. Мавпочка тримала дві гілки відразу, вибираючи стелю.

Вона зрадила вас ще раніше. Потай спала з колишнім - за 2 дні таке не буває. Мавпочка тримала дві гілки відразу, вибираючи стелю.

а ти чого сам одружитися на ній не хочеш?

Я теж не зрозуміла, чому всі накинулися на дівчину. Вона захотіла створити сім'ю. Цей прямим текстом сказав, то майбутнього у них немає і вони розлучилися. А тут колишній опинився поруч і зробив пропозицію, мабуть усвідомив, що вона йому дійсно потрібна. Автор, якби ви насправді хотіли втримати цю дівчину, тоді б зробили все, щоб її зупинити. А ви сидите на форумі і питаєте: «Що мені робити?».

Автор, звичайно, придурок, своє отримав. Але дівчина, що краще, з ліжка в ліжко, жодних принципів, не гідності, не честі, один торг, зараз таких багато, он скільки коментарів на підтримку.. Радійте, що пішла, знайди іншу і не роби дурниць, розумнішати пора.

А Але дівчина, що краще, з ліжка в ліжко, жодних принципів, не гідності, не честі, один торг, зараз таких багато, он скільки коментарів на підтримку.

А що тут сказати-любив би спочатку то так не говорив би, а він грав з вогнем. В люблю-нелюблю.Його ніхто не просив такі слова говорити їй. Ось вона і зробила висновки, що немає сенсу будувати ілюзії щодо автора!

Автор нехай шукає іншу. Сенс руйнувати весілля якщо нічого запропонувати не можеш?

Автор, вона вас дурнем вважає, як і колишнього і це не жарт. Такий серйозний крок прийняла, так ви її «люблячу» своїми словами образили, що тепер легко торгується і шантажує, каже вам, що робити. Тобто ви доросла людина самі не в змозі приймати рішення? Тому і погодилася швидко, що ви їй байдужі. Майбутнього чоловіка вже шкода, хто б він не був.

Вона зрадила вас ще раніше. Потай спала з колишнім - за 2 дні таке не буває. Мавпочка тримала дві гілки відразу, вибираючи стелю.

Це автор зрадив її і образив, тому вона і прийняла пропозицію колишнього.

Причому тут принципи? Автор її кинув? Кинув. Вони з Автором розлучилися? Розлучилися. Вона стала вільна? Вільна. Вона
вільна дівчина, робить що хоче і з ким хоче. Гідність - це вірність зберігати тому хто тебе посилає. А губа не трісне.

Я б також зробила. Ви її сильно образили

Так она и бывшего готова предать, сказала ведь автору «а ты женись», что тогда она скажет второму, это говорит о том, что никого она не любит и ей все равно.

Г  Причому тут принципи? Автор її кинув? Кинув. Вони з Автором розлучилися? Розлучилися. Вона стала вільна? Вільна. Вона
вільна дівчина, робить що хоче і з ким хоче. Гідність - це вірність зберігати тому хто тебе посилає. А губа не трісне. Гідність не в тому, щоб зберігати вірність, вибачте, дурню, а в тому щоб не розкидатися собою, хто вигідніший до того і в ліжко, тут любов'ю і не пахне, одна торгівля.

Дівчина не за два дні свій вибір зробила. Вона вас весь час порівнювала. А це дводенне примирення дало їй можливість зробити остаточний вибір.
У мене самій була така сама історія. Не треба дорікати їй у корисливості. Заміжжя - справа серйозна. Раз вибрала його, значить вважала що чоловіком і батьком він буде кращим, ніж ви. Молодець, дівчина.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND