З редакції: майбутнє розчарування Google з приводу Pixel 4

Минуло три роки відтоді, як Google вперше випустив серію пристроїв Pixel. За цей час, незважаючи на слабкі продажі, телефонний бренд компанії зумів зайняти свою нішу в області якісної фотографії і чистоти програмного забезпечення. Немає ніяких сумнівів в тому, що Android-програмне забезпечення Google більш приємне у використанні, ніж будь-хто інший, і що його камера HDR + знаходиться у власній лізі.


Але з маркуванням продажів Pixel 3 також очевидно, що серія Pixel в цілому далека від оглушливого успіху. Велика частина причини, через яку Пікселям не вдалося домогтися успіху за межами нішевої аудиторії, полягає в тому, що Google, схоже, потонув у піску, коли мова заходить про те, чим насправді є лінія Пікселів.


Ви можете приписати відсутність у Pixels шаленого успіху через млявий програмний або апаратний дизайн, але, на мій погляд, однією з найбільш значних слабкостей бренду Pixel є вперта наполегливість компанії Google в тому, що звичайні правила для смартфонів високого класу не застосовуються до Це. Див. Типове апаратне забезпечення та відсутність водонепроникності у 2016 році. Погані екрани в 2017 році. 4 ГБ ОЗП і одиночні камери в 2018 році. А в 2019 році тільки дві камери, без датчика відбитків пальців і здоровенних верхніх меж екрану.

Іншими словами, Google намагається бути Apple. Тепер Купертіно, з його полем спотворення реальності і вартістю близько трильйона доларів, поряд з власним власним кремнієм і домінуванням в ланцюжку поставок, є одним з небагатьох гравців, які дійсно існують за межами норми. Google, однак, для всіх намірів і цілей є просто ще одним виробником смартфонів Android, який має доступ до тих же компонентів, що і всі інші, за винятком свого унікального чіпа Pixel Visual Core.

Очевидний контраргумент полягає в тому, що постійні споживачі не дбають про специфікації. Ви купуєте телефон для того, що він робить, а не номери в специфікації. Все ж поточні слабкості Пікселів виходять за рамки простих цифр на сторінці. Ємність батарей Lackluster порівняно з аналогами робить лінійку Pixel 3 невигідною порівняно з Galaxy Note 9s і Mate 20 Pro на сусідніх полицях магазинів у 2018 році. Невтішні можливості багатозадачності Pixel 3 XL дозволяють легко порівнювати односторонні відеоролики. І єдина камера, якою б вражаючою вона не була, не може робити справжні телеоб'єктиви або надширокі знімки

Припущення Google, що його програмний секретний соус може протидіяти апаратному домінуванню конкурентів, не спрацювало на ринку.

І тому прикро спостерігати ранні стадії такого розчарування в Pixel 4 і 4 XL. Оскільки конкуренти, такі як OnePlus 7 Pro, використовують моделі космічної ери, Google наполягає на автентифікації обличчя за допомогою коротких рамок на лобі. Так як навіть Apple, схоже, збирається використовувати потрійні камери, Google, як повідомляється, покаже тільки дві - стандартну і телефото, як в 2016 році.

А в тих частинах світу, де ви носите сонцезахисні окуляри 12 місяців на рік, удачі без розблокування відбитків пальців.


Я б хотів, щоб у жовтні цього року я виявився неправий, але серія Pixel як і раніше здається чимось на зразок хобі для Google. Навіть після того, як я зжерв залишки HTC, працюючи безпосередньо з Foxconn над виробництвом пристроїв і маючи досвід роботи з трьома з половиною поколіннями, я все ще очікую, що, принаймні, трохи розчаруюся в серії Pixel 4 в майбутньому. рік.

Сподіваюся, я помиляюся.

Інші шанси на робочу неділю:

  • У той час як я відчуваю труднощі з Google, він тягне деякі махінації в останню хвилину, щоб виправити жахливі засоби управління жестами в Android Q. Задній жест Q, зокрема, був проблематичним, порушуючи функціональність висувного меню в багатьох додатках, включаючи власні додатки Google. Відповідь гугла? Новий жест перегляду та слайду, а також області виключення у певних програмах.
  • Імовірно, на даний момент Huawei зірваний з гачка, що стосується його нинішньої скрути з доступом до технологій США. ICYMI, президент Трамп оголосив на минулих вихідних, що дозволить китайській фірмі вести бізнес з американськими компаніями. Однак ситуація, як завжди, похмура, із зазначенням термінів нормалізації Huawei і великою кількістю сумнівів щодо того, яку форму прийме Mate 30, коли він в кінцевому підсумку з'явиться. Трамп пообіцяв дозволити Huawei доступ до американських підприємств, однак компанія залишається в списку підприємств Міністерства торгівлі, тобто на практиці поки нічого не змінилося. Подивимося, що станеться, коли наближається крайній термін 19 серпня.
  • Очевидно, Galaxy Note 10 і 10 + матимуть справжні, реальні кнопки, зрештою, оскільки Samsung, за повідомленнями, відмовилася від планів включати цифрові не-кнопки в стилі HTC U12 +. Враховуючи проблеми з прорізуванням зубів, з якими HTC зіткнулася в минулому році, це не так вже й дивно. Хоча це, ймовірно, той випадок, коли хтось вирішує проблеми зі зручністю використання цифрових ключів. Тим не менш, Note завжди був телефоном-ентузіастом Samsung, і поява двох моделей в цьому році, можливо, звільняє компанію від необхідності пропонувати більш дороге пропозицію в Note 10 +.
  • Vodafone UK пропонує привабливу пропозицію 5G, пакети якої були анонсовані на цьому тижні і спрямовані на необмежені дані і обмежені швидкості, а не навпаки. Друге розгортання 5G в країні як і раніше обмежене кількома більш великими містами, але, безумовно, приносить тепло в EE, чия служба 5G має обмеження даних в цілому відповідно до планів 4G.

Ось і ще пару тижнів. Зловіть вас, хлопці, напередодні сезону Note 10!

для -Alex-

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND