Це функції Galaxy S7, які ви хочете побачити найбільше

Кілька тижнів тому Філ запитав, що ви хочете побачити від Galaxy S7. Ви даєте нам знати в коментарях і на форумах, і у нас є розбивка для вас. У Galaxy S6 було що любити, але деякі речі, такі як час автономної роботи, залишали бажати кращого.

Ми переглянули все, що ви сказали, що хотіли, і зібрали п'ять кращих функцій, які ви сподіваєтеся побачити в Galaxy S7. Ви розповіли нам у своїх коментарях на Android Central, а також на Youtube. Тепер було багато запитів на нові функції, тому нам довелося трохи звузити його: ось ваша п'ятірка:


Найкращий час автономної роботи

Найбільш затребуваним поліпшенням для Galaxy S7 був безумовно найкращий час автономної роботи. Вам потрібна батарея, в якій є сік, який допоможе вам прожити цілий день, а потім і трохи. У Galaxy S6 просто немає великої батареї, а це означає, що більшості власників доводиться постійно заряджати її протягом дня. Враховуючи, що для багатьох з нас наші телефони є невід'ємною частиною щоденної роботи, необхідність постійно стежити за своєю батареєю просто не найкращий час для всіх, хто в ній бере участь.

З більшою батареєю ви просто краще підготовлені до того, щоб провести день незалежно від того, чи перебуваєте ви поруч з зарядним пристроєм чи ні. Ніхто не хоче бути прикутим до шнуру, і отримання 8-10 годин регулярного використання від вашого телефону, перш ніж необхідність підключення до мережі, поступово стало нормою. Батарея, яка володіє достатньою ємністю і швидко заряджається, не обурлива в 2016 році.

Розширюване сховище

Доступ до розширюваного сховища через ваш телефон - це друга особливість, про яку ви сказали, що вона необхідна. Неважко уявити чому. Флагманські телефони - це дороге зобов'язання, і рік або два з обмеженим сховищем, яке ви не можете розширити, може бути болісним. Отже, вам потрібен microSD, щоб ви могли накачати доступний простір, щоб максимально ефективно використовувати свій телефон.

Цей минулий рік був першим, який ми бачили без телефонів Samsung, що качають знімне сховище, і ми дійсно дуже сподіваємося на його повернення, оскільки Marshmallow підтримує прийнятне сховище. Судячи з кількості людей, які вимагають цього, додавання розширюваного сховища назад в їх телефони може бути хорошим кроком для Samsung.

Фронтальні колонки

Коли справа доходить до прослуховування музики або перегляду відео на вашому телефоні, ви хочете мати можливість чітко чути, що відбувається. Ось тут і з'являються фронтальні колонки, і це третя найбільш затребувана вами функція, читач Android Central. Ви хочете мати можливість голосно програвати музику, розгойдуючись, де б ви не були, без приглушеного звуку в процесі.

Якщо ви проводите багато часу за відтворенням музики по телефону, вам потрібен найкращий звук, який тільки можливо. Якщо HTC One M9 - це якийсь критерій для вимірювання, то фронтальні колонки просто пропонують чудове звучання. Хоча це може бути непросто для Samsung через їхнє наполегливе натискання на фізичну кнопку «Додому», майже всі хотіли б бачити фронтальні динаміки в Galaxy S7.


Управління оперативною пам'яттю

Багато хто з вас просили Samsung почати роботу з управлінням оперативною пам'яттю стандартним способом, який Google вбудував в Android. Це теж має сенс; хто не хоче більш гладкої багатозадачності? Оскільки ми бачимо, що з'являється все більше високоякісних додатків та ігор, то, як Samsung працює, виділяється не так добре, особливо в порівнянні з іншими телефонами.

Якщо ви сподівалися побачити краще - або інше управління оперативною пам'яттю від Samsung, то навряд чи можна припустити, що ви його отримаєте. Перехід до Marshmallow робить все можливе, але не було ніяких ознак того, що Samsung бачить проблему з тим, як вони обробляють оперативну пам'ять на своїх телефонах. На даний момент малоймовірно, що ми побачимо значне відхилення від того, як все працює в Touchwiz.

гідроізоляція

П'яте місце за характеристиками, які ви найбільше хотіли побачити на Galaxy S7, - найкраща гідроізоляція. До тих пір, поки в наших кишенях були смартфони, зустрічалися його закляті вороги: вода. Ми всі знаємо когось, хто зумів кинути свій телефон у воду (або ви той хтось), а потім відчайдушно намагався висушити його потім. З підвищеною гідроізоляцією вам не доведеться турбуватися майже так само про випадковий нещасний випадок на пляжі або в басейні - або вдома у ванній або на кухні.

У Samsung були сумнівні відносини з гідроізоляцією, як ви пам'ятаєте з Galaxy S5. Однак в останні кілька років в технології з'явилися поліпшення, такі як внутрішні прокладки для кращого ущільнення, а також супергідрофобні нано-покриття на портах смартфонів. Тож з розвитком технологій не дивно, що вони дають шанс ще раз, тим більше що у багатьох з нас трапляються нещасні випадки, що спричинили пошкодження водою.

Так що у вас є це. П'ять головних функцій, які ви нам повідомили, ви сподівалися побачити в Galaxy S7, коли він буде представлений в кінці цього місяця. Інші помітні згадки, які були близькі, але не зовсім потрапили в список, - це кращий датчик відбитків пальців, більш легкий Touchwiz і більш низька ціна. Ви раді оголошенню 21 лютого? Дайте нам знати про це в коментарях!

Samsung Galaxy S7 і S7 край

Основний

 • Огляд Galaxy S7
 • Огляд Galaxy S7 Edge
 • США розблокували Galaxy S7
 • Чи варто оновлюватися до Galaxy S7?
 • Найкращі карти SD для Galaxy S7
 • Приєднуйтесь до наших форумів Galaxy S7
 • розблоковано
 • AT & T
 • спринт
 • T-Mobile
 • Verizon

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND