Деякі божевільні ідеї для саморобних чохлів для Raspberry Pi

Як власник Raspberry Pi, я витратив трохи часу в пошуках відповідного чохла для мого універсального мініатюрного комп'ютера. Якийсь час я зупинився на популярному дизайні «punnet», який інші користувачі RaspPi можуть завантажувати, роздруковувати і створювати з карти, але це було не саме ідеальне рішення.

Незважаючи на свою корисність, справа з пеннетом виявилася не зовсім тим, що я шукав. Замість цього я потрапив у мережу, вирішивши дізнатися, що робили інші власники. Для мене стало несподіванкою виявити, що кількість варіантів зросла - власники Raspberry Pi, безумовно, є творчою зв'язкою!


Судячи з усього, від коробок зі скинутими картами до старого обладнання, призначеного для невеликих пристроїв розміром 3 x 2 дюйми, будівництво будинків для цих комп'ютерів стало таким же популярним заняттям, як і їх використання насправді!

Пакунок сигарет

Якщо ви не готові заплатити через ніс за один з них, ви вже повинні бути курцем, якщо плануєте використовувати порожню коробку для сигарет для розміщення свого Raspberry Pi!

Для доступу до портів USB, роз'єму Ethernet, HDMI, роз'єму живлення micro-USB і для розміщення SD-карти будуть потрібні різні вирізи і слоти, але це вірно для кожного рішення на цій сторінці.

Це рішення виявилося популярним, а оригінал навіть продається на eBay (хороше джерело чохлів Raspberry Pi, якщо ви віддаєте перевагу виготовленому вигляду).

Сірниковий коробок

Натхненний попередньою пропозицією, чому б не адаптувати велику сірникову коробку (часто звану «кулінарними сірниками») як будинок для Raspberry Pi?

Ще раз ви виявите, що розміри просторі, і внутрішня розділова плата може використовуватися для закріплення материнської плати на місці. Як і у випадку з пакетом сигарет, сірникова коробка легка і портативна, для її роботи достатньо всього лише ножиць і/або ножа, щоб успішно прорізати необхідні отвори і отвори для роботи Raspberry Pi.


Завдяки більш міцній конструкції, сірниковий коробок, можливо, є кращим рішенням, ніж пачка сигарет, і набагато дешевше (хоча, можливо, не так вражає візуально).

Пап'є-маше

Практика використання клею, води і паперу для створення формованої або обробленої форми, яка при сухому відвердженні, пап'є-маше, була затребувана в 19- му і початку 20- го століття в якості крафт-матеріалу. Оскільки він недорогий і простий у використанні, він являє собою відмінне рішення для всіх, хто бажає додати творчий підхід до свого домашнього чохла Raspberry Pi, і може використовуватися як для прикраси, так і для створення чохла з нуля.

Можна створювати дизайни, що нагадують книги, скрині зі скарбами та багато іншого, і все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що порти доступні, а корпус добре провітрений і сух.

Повну інформацію про це рішення та деякі альтернативні розробки можна знайти на PenguinTutor.com.

Викинуте обладнання

Те, як ми сьогодні працюємо з комп'ютерами та обладнанням, не повинно дивувати вас, дізнавшись, що є багато способів використання старого обладнання для розміщення вашого Raspberry Pi.

Від клавіатури до ігрових приставок - навіть ігрових картриджів - Raspberry Pi відчуває себе як вдома в будь-якому старому спорядженні, яке тільки можна дістати!

Прикладний спосіб модема/маршрутизатора ADSL є прикладом цього. Використовуючи тільки інструмент у стилі Dremel (або для підходу старої школи, вправа і файл), кейс можна налаштувати так, щоб створити новий будинок для RaspPi всього за кілька хвилин роботи.


Використовуйте касету VHS-C!

Ті з вас, хто володіє старими відеокамерами, можуть мати кілька порожніх касет, що лежать навколо. Один тип, який є особливо підходящим, являє собою корпус VHS-C; близькість за розміром між цим і Raspberry Pi дивовижна! Можна навіть задатися питанням, чи був комп'ютер спеціально сконструйований для цих розмірів для зберігання пристрою в такому випадку...

Знову ж таки, буде потрібна деяка робота з потужним багатоінструкальним пристроєм, але ви зможете перетворити порожню касетну коробку в коробку Raspberry Pi за лічені хвилини з всебічним плануванням і підготовкою.

Принципи справи Raspberry Pi

Хоча всі ці пропозиції ви можете спробувати самі, немає ніяких причин, з яких вам не варто замислюватися над створенням власної справи Raspberry Pi. Є незліченна безліч способів, якими ви могли б зробити це, хоча є поезія в перепрофілюванні старого обладнання і компонентів для створення будинку для невеликого комп'ютера.

Єдине, про що вам дійсно потрібно турбуватися, це тримати материнську плату в прохолодному і захищеному від води місці. Крім цього - і уникаючи потрапляння шматків металу в різні контакти на платі, щоб залишатися в безпеці - все, що ви можете знайти, може бути використано для створення корпусу. Lego є популярним рішенням, як і інші прості у використанні системи для цегляного будівництва.

Ви можете використовувати будь-яку з наступних дій:


  • Миша, що вийшла з вживання
  • Книга
  • Стара цифрова камера

Єдині обмеження у вашій уяві! Наш попередній погляд на чохли Raspberry Pi пояснює всі розміри пристрою і те, що ви повинні враховувати при створенні власного чохла.

Якщо ви готові витратити трохи грошей на створення чудового домашнього футляра Raspberry Pi, не забудьте розглянути місцевий магазин побутової техніки, де можна придбати різні компоненти, щоб допомогти вам створити унікальний, але професійний чохол.

Вивід

Власники Raspberry Pi люблять вкладати свої вражаючі, але в той же час скромні вкладення у візуально цікаві чохли. Що може бути краще, ніж втиснути материнську плату в кинуту сигаретну пачку або сірниковий коробок, використовувати стару комп'ютерну клавіатуру або придбати компоненти в магазині побутової техніки для складання абсолютно унікальний шматок комплекту?

Raspberry Pi можна втиснути в будь-який контейнер, якщо він добре провітрюється і не проводить струм, що дозволяє власникам з гордістю представляти свої міні-ПК в різних нестандартних корпусах і контейнерах!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND