Cat Story, котяча пригода для Windows Phone 8

Cat Story - дивна маленька гра для Windows Phone 8, яка відправляє вас в уявний світ, наповнений безліччю цікавих персонажів, яким ви повинні допомогти побудувати нове життя. Геймплей являє собою суміш стилів тайм-менеджменту, головоломки і полювання на сміття.

Актори персонажів в «Історії кішок» зазнали корабельної аварії на незвіданому острові, і вас чекає колекція квестів, щоб знайти всіх тих, хто вижив, а також побудувати нове співтовариство. Cat Story - це добре анімований Windows Phone 8 з безліччю головоломних місій. Єдина проблема полягає в тому, що структура ігрового потоку трохи вільна, і ви часто стикаєтеся з потоком.


Cat Story Layout

У Cat Story відсутнє головне меню, і з титрів початкового екрану, які з'являються при завантаженні гри, ви відразу переходите до гри.

Ігровий екран відображає вашу життєво важливу статистику у верхній частині екрану (рівень досвіду, кількість золота, кількість кристалів, кількість продуктів) і різні ігрові елементи управління, розташовані вздовж бічних і нижніх кутів екрану.

Наскільки я можу судити, ігрове управління виглядає наступним чином:

  • У правому нижньому куті ви знайдете елементи керування для перегляду інвентарю, розділи карти, зібрані під час місій, кнопку для приховування елементів керування, кнопку для доступу до налаштувань і загадкову кнопку з будиночком на ньому.
  • У лівому нижньому куті знаходяться елементи управління для доступу до ігрового магазину, перегляду ваших досягнень, доступу до будівельних інструментів (які використовувалися для будівництва будинків, садів, рибних таборів і т. Д.) І дві кнопки, які мені ще належить з'ясувати.
  • У лівій частині екрана розташовані значки, що позначають відкриті випробування або місії.
  • Праворуч розташовані значки, що представляють спеціальні пропозиції покупки в додатку, які стають доступні тільки протягом обмеженого часу.

Параметри гри включають звук/музику, кнопку збільшення екрана і кнопку захоплення екрана.

Розділ «Допомога» для Cat Story недоступний, але гра непогано справляє вас з ходом гри за допомогою низки діалогових екранів та спливаючих стрілок. Проте, я не заперечую проти перегляду довідкового розділу, який, принаймні, охоплює макет ігрового екрану.

Екран гри сенсорний з можливістю навігації та масштабування. Я повинен визнати, що ігровий екран дійсно захаращений усіма присутніми елементами управління. На щастя, у вас є можливість приховати контрольні дисплеї, щоб дати ігровому екрану трохи більше місця для ліктя.


Гра

У грі є безліч квестів для вас. Коли ви почнете гру, ви пройдете серію навчальних програм, які допоможуть вам звикнути до гри. Звідти гра стає більш невимушеною, відкриваючи нові квести, коли ви натрапите на них. Якщо ви шукаєте структуровану гру, в якій ви вибираєте ігровий рівень в певному порядку, Cat Story не для вас. Тоді як у божевіллі є якийсь метод, у грі більше відчуття «пливи за течією».

Мета Cat Story - знайти всіх своїх побратимів, які пережили корабельну аварію, і побудувати нову спільноту для життя. Дорогою ви зустрінете місцевих жителів острова, які матимуть свої власні квести для вас.

Квести часто включають кілька випробувань і містять безліч підказок (зазвичай у вигляді великих стрілок, які з'являються на екрані), щоб ви вказали в правильному напрямку. Квест буде варіюватися від полювання смітників до будівельних конструкцій. По завершенні ви заробите досвід, монети, а іноді і кристали. Останні два можна використовувати для купівлі предметів у магазині гри.

Поряд з квестами вам доведеться підтримувати запас їжі та будівельних матеріалів. Ви можете збирати ці предмети, натиснувши на ягідні кущі, дерева і великі валуни. Деякі предмети матимуть значок над головою, що показує, що можна отримати. У якийсь момент у грі ви будете будувати сади, які є відмінним джерелом їжі.

Ваш запас продуктів повинен залишатися помірно високим, тому що для виконання будь-якого завдання потрібна їжа (свого роду енергія). Наприклад, потрібна одна одиниця їжі, щоб зрубати дерево.

Часто квести вимагають, щоб ви побудували нову структуру, будь то благодійний магазин з продажу предметів, які ви створюєте, або Будинок рибалки, щоб виробляти рибу для супу, який ви можете приготувати з чайника, який ви будуєте. Ось де гра бере почуття SIM-карти, і вам потрібно ретельно спланувати розташування будівлі, інакше вам швидко не вистачить місця. Можливо, вам доведеться прибирати дерева, валуни та інші предмети, щоб звільнити достатньо вільного місця для будівництва.

Зрештою, у квестах Cat Story ви зможете знайти своїх побратимів. Якщо вам потрібно побачити, скільки друзів все ще втрачено, просто натисніть на затонулий корабель, який розташований у верхній частині ігрової карти.


Загальне враження

Чим більше я грав в Cat Story, тим більше гра росла на мене, але знадобився час, щоб вболівати. У грі є почуття Sim City, де ви повинні створити своє острівне співтовариство. Анімації та ілюстрації добре зроблені, і головоломки в квесті можуть бути складними. У вас також є аспект управління часом в ігровому процесі, щоб зберегти ваш інвентар товарів і виробничих об'єктів (таких як Будинок рибалки) в роботі. Є багато речей, щоб зайняти вас з Cat Story.

Хотілося б, щоб був розділ довідки або довідки з Cat Story. У той час як існує безліч спливаючих вікон і навчальних екранів, у такій грі, як Cat Story, повинен бути хоча б довідковий розділ, до якого можна звернутися.

Говорячи про графік гри, мені подобається, як екран гри буде змінюватися з часом доби, різними погодними умовами і анімацією деяких персонажів при натисканні. Усі ці маленькі приховані дорогоцінні камені допомагають запобігти занадто швидкому старінню Cat Story.

Загалом, Cat Story - прекрасне доповнення до ігрової бібліотеки Windows Phone 8, яку варто спробувати. Це може бути не чашка чаю кожного, але це може здивувати вас.

Cat Story - безкоштовна гра, доступна для пристроїв Windows Phone 8 (крім пристроїв з невеликим об'ємом пам'яті). Ви можете отримати свою копію Cat Story тут, в Магазині Windows Phone.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND